Od 29. ledna je všem uživatelům Skalapp Online nově dostupná možnost uložení sestavy vážních dat pro opakované použití a možnost sestavu exportovat do formátu XLS. Pro vytvoření sestavy stačí jednoduše stisknout tlačítko „Uložit sestavu“ které se nově objevuje v pravém horním rohu přehledové obrazovky.

Sestavy pro Skalapp Online

Novou sestavu si uživatel může pro přehlednost i pojmenovat a filtr případně upravit.

Navíc, můžete nastavit pravidelné zasílání vybrané sestavy na libovolný e-mail i s možností přiložit detailní vážní data. Ve své e-mailové schránce tak například každý den najdete přehledné informace o včerejším provozním výkonu, nebo můžete týdně sledovat jak se vyvíjí měsíční produkce.

Sestavy pro Skalapp Online

Seznam uložených sestav je k dispozici v nové položce menu ve které sestavy můžete hledat, upravovat, zobrazovat nebo mazat.

Výstupní sestava – Excel

Sestava kterou si uložíte, nebo Vám přijde pravidelným e-mailem, je připravena pro snadné použití. Obsahuje záložku s grafem, tabulkou se souhrnnými daty, a pokud jste si zaškrtli, tak i veškerá vážní data.

Souhrnná data

Tabulka vždy obsahuje sloupce v časovém intervalu který jste zvolili (hodiny/dny/týdny/měsíce). Řádky jsou rozdělené podle volby „Rozdělení“, typicky tedy podle materiálů, zákazníků nebo zakázek.

Sestavy pro Skalapp Online

Podrobná data

Záložka obsahuje stejný výstup který získáte při exportu vážních dat. Obsah sloupců je odlišný pro váhy nakladačové a dopravníkkové a samozřejmě se může v budoucnu změnit, pokud dojde k rozšíření množství sledovaných dat.

Sestavy pro Skalapp Online

Dostupné pro tyto produkty