Česká republika
Tel: +420 379 731 698
Email: info@vetrainternational.cz

Řízení kvality

HomeŘízení kvality

VETRA International s.r.o. je rodinná firma, která se přes 25 let specializuje na dodávky a servis mobilních vážících systémů zákazníkům v Česku i na Slovensku. VETRA International s.r.o. provozuje své aktivity v pronajatých prostorách ve Kdyni a má i obchodní kancelář poblíž Prahy.
Naše výrobky a zařízení dodáváme převážně pro průmysl stavebních hmot, těžby a recyklací s cílem pomoci našim zákazníkům maximálně zefektivnit jejich provoz.
Svým zákazníkům nabízíme kompletní služby od návrhu řešení, konstrukci až po montáž servis a ověřování vážicích systémů s důrazem na kvalitu a přesnost.

  • Dodáváme a servisujeme vážicí systémy firem PFREUNDT a INTERMERCATO
  • Vyvíjíme, vyrábíme, dodáváme a servisujeme vlastní vážicí systémy pod značkou Skalapp
  • Dodáváme spotřební materiál k vážicím systémům

Vyrábíme a navrhujeme automatické a poloautomatické vážicí systémy dle požadavku zákazníka. Vždy se snažíme najít co nejkvalitnější a ekonomické řešení s dlouhou životností. Systémy vždy předáváme po výstupní kontrole kvality společně s kompletní dokumentací (návodem k obsluze, prohlášením o shodě (CE))  včetně zaškolení obsluhy.

Závazek a dlouhodobé záměry společnosti

Důležitým prvkem našeho přístupu je optimalizace nákladů tak, aby za vynaložené prostředky zákazník obdržel maximální kvalitu. Součástí strategie firmy je neustálé zvyšování kvality poskytovaných služeb, a proto se jednatelé společnosti v roce 2020 rozhodli certifikovat systém managementu kvality podle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2016. Od roku 2022 se v oblasti zkoušení vah Skalapp a posuzování jejich shody řídíme požadavky podle modulu D směrnice 2014/32/EU a v souladu s normou ČSN EN ISO/IEC 17025:2017.

Soustavným udržováním a zdokonalováním systému řízení kvality podle ČSN EN ISO 9001:2016 a podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2017 se jednatelé organizace zavazují k neustálému zlepšování efektivnosti systému řízení, dodržování platné legislativy a všech oprávněných požadavků všech zainteresovaných stran.

Řízení kvality