Každý, kdo zpracovává materiál potřebuje podrobné informace o výkonu svých strojů. Ať již jako podklad pro jednání s odběratelem, tak pro kontrolu provozu či nacenění zakázek dle jejich náročnosti.

A právě způsob sledování a vyhodnocování výkonu strojů posouvá náš systém na zcela jinou úroveň. Ještě donedávna byla, a mnohdy stále je, jedinou informací doba provozu stroje, v lepší variantě fotografie displeje váhy s denním součtem. 

Proto našim zákazníkům dopravníkovou váhu DV-PLC280 rozšiřujeme o přístup k online portálu Skalapp Online prostřednictvím moderní mobilní sítě 4G. Sledování provozu i několika linek, pracujících na různých místech, se tak stává velmi pohodlné a přehledné. Vše funguje zcela automaticky, obsluha stroje nemusí dělat žádné další úkony navíc.

Podrobné informace – okamžitě

Naším cílem bylo zpřístupnit uživatelům systému přehled o všech svých strojích na jednom místě. Data se navíc aktualizují každých 15 minut a jsou ihned k dispozici.

Velkou pozornost jsme věnovali výběru klíčových údajů tak, aby informace nezahltily, ale zároveň umožnily přesné vyhodnocení situace v provozu. Uživatelé tak vidí:

  • Přehled o výkonu strojů v čase
  • Délku prostojů, běhu naprázdno a pod zátěží
  • Souhrnný výkon po jednotlivých zakázkách
  • Export veškerých dat do .CSV nebo .XLS pro libovolné další zpracování

Kompletní a zabezpečené údaje

Přenos informací z vah s ohledem na náročnost prostředí podléhá řadě opatření pro zabezpečení a prevenci ztráty dat.

  • Komunikace mezi váhou a serverem je šifrována, stejně jako uživatelský přístup
  • Každý záznam je z váhy odesílán tak dlouho, dokud není potvrzeno přijetí a zpracování na serveru.
  • V případě nedostupného spojení jsou všechny údaje uloženy ve váze a přenášeny dodatečně.

Přístup odkudkoliv

Přehled získáte okamžitě z Vašeho PC nebo tabletu či mobilního telefonu prostřednictvím webového prohlížeče. Zobrazení jsme pro maximální pohodlí optimalizovali pro různě velké obrazovky.

Díky cloudové koncepci není třeba instalovat žádný software ani zatěžovat Vaše IT. Data jsou průběžně odesílána zcela automaticky, bez nutnosti zásahu obsluhy. Nemusíte tedy nikam volat ani posílat SMS.

Dostupné pro mobilní i stacionární dopravníky

Konstrukce váhy je optimalizovaná i pro menší dopravníky – typické u mobilních drtících a třídících jednotek. Pro větší stroje či stacionární dopravníky je instalace samozřejmostí.

Online připojení je možné dodatečně instalovat ke všem předchozím instalacím DV-PLC280!