nejčastější dotazy ke stažení reference

Servis a služby

Servis dobrý, všechno dobré

Při poskytování našich služeb jsou pro nás vždy na prvním místě potřeby zákazníka. Jsme úzce specializováni, proto dokážeme nabídnout rychlý a bezproblémový servis. Zákazník se tak může spolehnout, že případný prostoj jeho stroje bude minimální.  
1Vše z jedné ruky

U naší firmy VETRA International s.r.o. dostanete z jedné ruky produkty i služby. Rychle, flexibilně a spolehlivě. Potřeby zákazníka jsou pro nás vždy na prvním místě.

2Individuální pŘístup, instalace, přemontáž, ověřování

Váhy, které dodáváme, nachází uplatnění v mnoha různých provozech a odvětvích. Proto je nezbytně nutné s každým zákazníkem individuálně a velmi podrobně řešit potřeby jeho konkrétního provozu.  Dobrá specifikace na začátku znamená výběr nejvhodnějšího modelu váhy a následně tedy bezproblémové užívání produktu. Zákazník má vše bez starostí - u námi dodávaných systémů zajistíme vše - od prvotní montáže, přes kalibraci, ověření a školení, až po dodávky spotřebního materiálu. Jde to tak jednoduše... 

3JISTOTA DOBRÉ INVESTICE

Dodáváme produkty té nejvyšší kvality, což má za následek bezproblémový provoz. Naše zařízení jsou velmi přesná a dlouhodobě spolehlivá. Potřeba servisu je minimální, tím jsou také minimalizovány různé prostoje, které mohou opět znamenat finanční ztrátu. Zákazník má tak naprostou jistotu, že se mu investice do kvality jednoznačně vyplatí.

4Vysoká odbornost díky úzké specializaci

Díky naší úzké specializaci máte jistotu, že dostanete kompletní, transparentní a přesné informace. Správný výběr produktu s vámi bude vždy konzultovat odborník s bohatými zkušenostmi a výbornou znalostí produktů. Také jakýkoliv servis je pro uživatele našich vah bezstarostný. Naši technici vždy vše předem dohodnou, zajistí potřebné a samotný servisní zásah pak zabere minimum času. Opět tak šetříme váš čas a peníze.

5jistota inovací, integrace

Naši dodavatelé neustále intenzivně pracují na vývoji nových vážících systémů a stávající produkty vylepšují a inovují. Cílem je uspokojit co nejvíce různých potřeb zákazníků, nikoli však na úkor  přesnosti, přehlednosti, jednoduchosti a kvality systémů. Stále se vyvíjí různé komunikační schopnosti vah tak, aby do stávajících provozů perfektně zapadly a dokázaly uživatelům přinést potřebné informace.

Partneři

PFREUNDT INTERMERCATO

O NÁS
Hlavním programem společnosti je v současné době výhradní zastoupení a dovoz mobilních vážních systémů německé firmy PFREUNDT pro Českou republiku a Slovensko.

Těsná spolupráce s firmami, které ve svém oboru představují světovou špičku je zárukou, že zákazník dostane vždy výrobky a služby na nejvyšší úrovni.

 

Ochrana osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky

 

kontakt

VETRA International s.r.o.
Pod Korábem 727
345 06 Kdyně
Česká republika

Telefon: +420 379 731 698
Email: info@vetrainternational.cz