nejčastější dotazy ke stažení reference

využití

Nakladače, VZ vozíky, bagry Pásové dopravníky Vozidla Průmysl Výhody

Pro malé drtiče i pro velké třídící linky - Pásové váhy BW-2

Kompaktní konstrukce, nejvyšší přesnost, vyhodnocování až osmi pasů najednou.. To vše je pro pásové váhy PFREUNDT BW-2 naprostým standardem. A pokud potřebujete vlastní, specifické řešení, postavíme vám je na míru...

více

Váhy PFREUNDT WK50 - komplexní a moderní řešení

Váhy PFREUNDT mají velmi široké uplatnění. Není výjimkou, že zákazníci používají více druhů těchto systémů a tím dokáží zajistit perfektní kontrolu o pohybu materiálu od primárního zpracování až po expedici.
 

více

Pokladna na nakladači - Váhy PFREUNDT WK50 a WK50-S

Všechny ověřitelné varianty vah PFREUNDT umožňují tisk daňového dokladu přímo na stroji.
To je další z velkých výhod, které přinesou do vašeho provozu více variability a komfortu!!

více

VP-connect - Široké možnosti přenosů dat

Pokud uživatel potřebuje přenášet data z vah do PC a dále je vyhodnocovat, nebo poskytnout dále firemnímu systému, váhy PFREUNDT jsou ty pravé. Se softwarem VP-connect mohou komunikovat přes USB, GSM, radio. Samozřejmostí je také komunikace přes GPRS, WLAN či  GPS modul. Stačí si vybrat...

více

Váha na dampru - optimální využití kapacity

Dempry, jako stroje s úctyhodným pracovním výkonem, odvedou mnoho nezbytné práce. Aby však bylo jejich využití stoprocentní, je důležité zajistit optimální naložení. Právě o to se ideálně postará váha PFREUNDT DW-3.

více

Partneři

PFREUNDT

O NÁS
Hlavním programem společnosti je v současné době výhradní zastoupení a dovoz mobilních vážních systémů německé firmy PFREUNDT pro Českou republiku a Slovensko.

Těsná spolupráce s firmami, které ve svém oboru představují světovou špičku je zárukou, že zákazník dostane vždy výrobky a služby na nejvyšší úrovni.

 

Ochrana osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky

 

kontakt

VETRA International s.r.o.
Pod Korábem 727
345 06 Kdyně
Česká republika

Telefon: +420 379 731 698
Email: info@vetrainternational.cz