nejčastější dotazy ke stažení reference

Produkty

Váhy pro dampry

Jasný přehled, optimální vytížení..
Váha na dampru má velký přínos jak v oblasti sledování pohybu materiálu, tak z hlediska optimální vytíženosti vozidla. Díky přesnému vážení není dampr přetěžován, má tak optimální spotřebu paliva a stroj je celkově šetřen z hlediska opotřebení. Váha tak nejen poskytuje přesné informace o nakládkách a pohybu materiálu, ale také významným způsobem šetří provozní náklady stroje!

PFREUNDT DW-3

Váha je koncipována pro kloubové dampry. Je možné sledovat okamžité zatížení již při nakládce. Váha tak zajistí ideální vytížení vozidla, nedochází ke zvyšování nákladů na spotřebu a na servis díky vyššímu opotřebení stroje díky přetěžování.

podrobnosti pdf
technologická váha

PFREUNDT DW-2

Univerzální, přesná, odolná. Ideální řešení pro vážení na většině pevných damprů. S váhou DW-2 máte jasný přehled o množství materiálu, které váš dampr převeze, např. za směnu, za den, za týden... Inteligentní software umožňuje statistická vyhodnocení a přenos dat do PC.

podrobnosti pdf
technologická váha

Partneři

PFREUNDT INTERMERCATO

O NÁS
Hlavním programem společnosti je v současné době výhradní zastoupení a dovoz mobilních vážních systémů německé firmy PFREUNDT pro Českou republiku a Slovensko.

Těsná spolupráce s firmami, které ve svém oboru představují světovou špičku je zárukou, že zákazník dostane vždy výrobky a služby na nejvyšší úrovni.

 

Ochrana osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky

 

kontakt

VETRA International s.r.o.
Pod Korábem 727
345 06 Kdyně
Česká republika

Telefon: +420 379 731 698
Email: info@vetrainternational.cz