nejčastější dotazy ke stažení reference

Produkty

stáhněte si pdf

Váhy pro manipulátory

Přesné OBCHODNÍ vážení sypkých materiálů na manipulátorech... Váhy PFREUNDT je možné také bez problémů použít na teleskopických manipulátorech.

Hlavní rozdíl oproti čelnímu nakladači je v použití čtyř digitálních snímačů tlaku hydraulického oleje a v kontrole polohy zasunutého výložníku a přiklopení lopaty zároveň. Právě díky tomuto řešení je možné ověření vah i na strojích s teleskopickým ramenem a pomocným vyrovnávacím systémem.

PFREUNDT WK60-XS Nová technologická váha s nejvyšší přesností. Je určena pro jednoduchou, rychlou a přesnou kontrolu hmotnosti. Už tento základní model umožňuje připojení tiskárny i základní práci s vážními daty !

PFREUNDT WK60-Smart Základní váha pro obchodní vážení od firmy PFREUNDT. Ideální pro ty, kteří potřebují zpracovávat menší množství dat.

PFREUNDT WK60-S Univerzální váha pro obchodní vážení od firmy PFREUNDT. Tento model obsahuje všechny funkce které využijí i komplexní provozy obsluhující větší množství zákazníků. Ideální pro ty, kteří již potřebují zpracovávat větší množství dat.

PFREUNDT WK60 Nejvýkonnější model pro obchodní vážení. Špičková přesnost, odolnost, funkční vybavení pro ta nejkomplexnější využití.

Chcete vědět více o využítí tohoto produktu?

Partneři

PFREUNDT INTERMERCATO

O NÁS
Hlavním programem společnosti je v současné době výhradní zastoupení a dovoz mobilních vážních systémů německé firmy PFREUNDT pro Českou republiku a Slovensko.

Těsná spolupráce s firmami, které ve svém oboru představují světovou špičku je zárukou, že zákazník dostane vždy výrobky a služby na nejvyšší úrovni.

 

Ochrana osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky

 

kontakt

VETRA International s.r.o.
Pod Korábem 727
345 06 Kdyně
Česká republika

Telefon: +420 379 731 698
Email: info@vetrainternational.cz