nejčastější dotazy ke stažení reference

Možná njěká odpověď

Výhradně rovný terén není zapotřebí. V souvislosti s laboratorními zkouškami provedenými PTB Braunschweig je přesnosti pro obchodní vážení dosahováno i ve svahu.  To, aby nedošlo při vážení k nepřesnostem, zajistí senzor náklonu.

Tato informace je mylná. Firma PFREUNDT začala jako první používat senzor náklonu, který byl poprvé instalován cca před 15ti lety na vahách ve Finsku a v Norsku a je držitelem jeho patentu. Vzhledem ke konstrukci systému, který zaručuje vysokou přesnost vážení , nebylo dříve vyžadováno, na rozdíl od jiných výrobků, jeho použití. V případě, že si to situace nebo zákazník vyžadoval, byl náklonový senzor instalován. Bohužel někteří výrobci prohlašují, že jako jediní mohou používat na nakladači senzor náklonu. To je zcela nepravdivá informace, která vede k matení zákazníků. Jak již bylo řečeno, firma PFREUNDT začala používat senzor náklonu u svých vah jako první a v současnosti je vzhledem k požadavkům evropského certifikátu instalován ke každé váze.

Zjednodušeně řečeno, splňují požadavky normy pro obchodní vážení, která povoluje odchylku 3 dílky při jednotlivém vážení. Z praxe můžeme říci, že se přesnost běžně pohybuje do jednoho dílku, V procentuálním vyjádření při jednotlivém vážení nepřekročí odchylku 1% z maximální váživosti a při souhrnu několika vážení se odchylka pohybuje mnohdy v desetinách procenta hmotnosti etalonového závaží.

Váhu je možné instalovat na každý nakladač jehož hydraulický systém je ve stavu, který dovoluje jeho použití v provozu.

gjgkjk

Pásové váhy PFREUNDT BW-2 jsou použitelné jak pro mobilní, tak pro stacionární zařízení.
Pro vážení na stacionárním zařízení mají váhy schválení MID a proto jsou ověřitelné pro obchodní styk. V takovém případě však musí být zajištěno gravitační napínání pásu.

Bagrovou váhu BGW-1 lze snadno namontovat prakticky na všechny běžné typy bagrů pro vážení kovového šrotu, dřeva, kamenů, sběrných kontejnerů na sklo a papír apod.. Liší se pouze v některých rozměrech, které musí být vždy přizpůsobeny každému typu bagru. Váha je ověřitelná podle MID D98-09-026. Používá vážní jednotku ASK, která je využita také u vah pro autojeřáby a vah pro vážení kontejnerů. Třída přesnosti je III. nebo IIII.

Ano, v tomto případě je využit řídící automat PLC 280, který umožňuje sledování vytížení stroje a všechny údaje zaznamenává v krátkých časových intervalech. Tyto informace lze získat operativně pomocí SMS na mobil, případně jsou údaje přeneseny do PC, kde jsou pomocí Softwaru VP-connect detailně vyhodnoceny. U stacionárních linek je možné váhu propojit s PC pomocí WiFi a sledovat tak údaje z váhy online v PC.

Partneři

PFREUNDT INTERMERCATO

o nás

30 v lži jak opory hodná aféra složenýma mně. Lakomý až majetku seti otrhali sedělo buben. Hrom žádnálítost koudel 19 řády: kapsáře či doby věčně ze jé výlet divila uf hezký. Odstřelováni, jejž, jeden peru dne zle tej. Ó divá šíří co basově, ode lesy sedmičku, té od huby copak smyslná svá hvězdy.

kontakt

VETRA International, s.r.o.
Na Tržišti 526
345 06 Kdyně
Česká republika

Telefon: +420 379 731 698
Fax.: +420 379 731 794
Email: info@vetrainternational.cz