nejčastější dotazy ke stažení reference

Produkty

Pásové váhy

JEDINEČNOST - SPOLEHLIVOST - KVALITA
Naše pásové váhy pracují s nejvyšší přesností, nabízí široký komplex užitečných funkcí. Vyžadují minimální nároky na obsluhu a údržbu. Jedinečná koncepce zaručuje vysokou přesnost a spolehlivost.

Technické provedení konstrukce -  to nejkvalitnější …
Všechny verze jsou osazeny těmi NEJKVALITNĚJŠÍMI SENZORY renomovaného německého výrobce Hottinger Baldwin Messtechnik GmbH. Tato špičková technika vám zajistí nejvyšší přesnost vážení a dlouhodobou spolehlivost, tedy MINIMUM nákladů na servis.

PFREUNDT BW-2

Přesná, kompaktní, cejchovaná. Jako jedna z mála pásových vah má BW-2 CERTIFIKÁT pro obchodní vážení na stacionárních dopravnících. Díky své kompaktní konstrukci lze velmi dobře použít také na drtičích a třídičích. Moderní elektronika umožňuje sledování náklonu, rozsáhlá vyhodnocení, nebo tisk vážního dokladu. Přenos dat do PC je samozřejmostí..

podrobnosti pdf obchodní váha - certifikát

PFREUNDT BW-2 Small

Zjednodušená, avšak stále nejvyšší kvalita. BW-2 S je mimořádně výhodná varianta Je určena pro uživatele, kteří potřebují přesné a přitom jednoduché zařízení pro sledování celkového množství zpracovaného materiálu.

podrobnosti
technologická váha

DV-PLC 280

Jako řídící elektroniku váha využívá ŘÍDÍCÍ AUTOMAT. Je určena pro stacionární i mobilní zařízení. Pomocí SMS zpráv lze operativně získávat informace o aktuálním množství zpracovaného materiálu. Přenos dat do PC je samozřejmostí. Pokud si přejete doplnit váhu o speciální funkce "na míru", je tento model určen právě pro vás.

podrobnosti pdf
technologická váha

Partneři

PFREUNDT Dini Argeo

Sháníte stavební techniku?

Potřebujete starší, nebo nový stroj od kompresoru, přes bagr až po třídič? Klikněte na "více" a pošlete nám svůj požadavek! Stačí vypsat kontaktní formulář, specifikovat stroj, který potřebujete a ve velmi krátké době vás kontaktuje specialista, který vám pomůže vše snadno a rychle vyřešit.

více

O NÁS
Hlavním programem společnosti je v současné době výhradní zastoupení a dovoz mobilních vážních systémů německé firmy PFRENDT pro Českou republiku a Slovensko. K dalším významným partnerům dále patří např. výrobce průmyslových vážních systémů firma DINI ARGEO, výrobce kamerových systémů fa MOTEC.

Těsná spolupráce s firmami, které ve svém oboru představují světovou špičku je zárukou, že zákazník dostane vždy výrobky a služby na nejvyšší úrovni.

 

kontakt

VETRA International s.r.o.
Pod Korábem 727
345 06 Kdyně
Česká republika

Telefon: +420 379 731 698
Email: info@vetrainternational.cz