nejčastější dotazy ke stažení reference

Produkty

Pásové váhy

JEDINEČNOST - SPOLEHLIVOST - KVALITA
Naše pásové váhy pracují s nejvyšší přesností, nabízí široký komplex užitečných funkcí. Vyžadují minimální nároky na obsluhu a údržbu. Jedinečná koncepce zaručuje vysokou přesnost a spolehlivost.

Technické provedení konstrukce -  to nejkvalitnější …
Všechny verze jsou osazeny těmi NEJKVALITNĚJŠÍMI SENZORY renomovaných světových výrobců. Tato špičková technika vám zajistí nejvyšší přesnost vážení a dlouhodobou spolehlivost, tedy MINIMUM nákladů na servis.

DV-PLC 280

Jako řídící elektroniku váha využívá ŘÍDÍCÍ AUTOMAT. Je určena pro stacionární i mobilní zařízení. Pomocí SMS zpráv lze operativně získávat informace o aktuálním množství zpracovaného materiálu. Přenos dat do PC je samozřejmostí. Pokud si přejete doplnit váhu o speciální funkce "na míru", je tento model určen právě pro vás.

podrobnosti pdf
technologická váha

PFREUNDT BW-2

Přesná a kompaktní. Díky své kompaktní konstrukci lze velmi dobře použít také na drtičích a třídičích. Moderní elektronika umožňuje sledování náklonu, rozsáhlá vyhodnocení, nebo tisk vážního dokladu. Přenos dat do PC je samozřejmostí..

podrobnosti pdf
technologická váha

PFREUNDT BW-2 Small

Zjednodušená, avšak stále nejvyšší kvalita. BW-2 S je mimořádně výhodná varianta Je určena pro uživatele, kteří potřebují přesné a přitom jednoduché zařízení pro sledování celkového množství zpracovaného materiálu.

podrobnosti
technologická váha

Partneři

PFREUNDT INTERMERCATO

O NÁS
Hlavním programem společnosti je v současné době výhradní zastoupení a dovoz mobilních vážních systémů německé firmy PFREUNDT pro Českou republiku a Slovensko.

Těsná spolupráce s firmami, které ve svém oboru představují světovou špičku je zárukou, že zákazník dostane vždy výrobky a služby na nejvyšší úrovni.

 

Ochrana osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky

 

kontakt

VETRA International s.r.o.
Pod Korábem 727
345 06 Kdyně
Česká republika

Telefon: +420 379 731 698
Email: info@vetrainternational.cz