nejčastější dotazy ke stažení reference

VETRA International s.r.o.

Společnost VETRA International s.r.o. vznikla v roce 1991 pod názvem VETRA Export-Import a v roce 1995 byla transformována do společnosti s ručením omezeným v dnešní podobě.

Její založení bylo motivováno více než dvacetiletými zkušenostmi zakladatelů v oblasti mezinárodního obchodu a kooperace v oboru strojírenských komodit především ve stavebních a textilních strojích.

Její zakladatelé disponovali rozsáhlými obchodními kontakty a praktickými zkušenostmi v provádění komerční činnosti na všech kontinentech. Firma je schopna zajistit svým klientům bezproblémovou komunikaci v hlavních světových jazycích angličtině, němčině, španělštině a řešit komerční problematiku v daných teritoriích.

Hlavním programem společnosti je v současné době výhradní zastoupení a dovoz mobilních vážních systémů německé firmy PFRENDT pro Českou republiku a Slovensko. K dalším významným partnerům dále patří např. výrobce průmyslových vážních systémů firma DINI ARGEO, výrobce kamerových systémů fa MOTEC.

Základem filozofie společnosti je úcta k zákazníkovi, respektování jeho požadavků a absolutně korektní způsob jednání s obchodními partnery. Každému zákazníkovi poskytujeme maximum přesných a seriózních informací o produktu tak, aby měl sám možnost se rozhodnout o výběru zařízení, které nejlépe odpovídá jeho potřebám na základě vlastního úsudku.

Situaci pozitivně ovlivňuje skutečnost, že např. váhy pro nakladače firmy PFREUNDT si již od vzniku tohoto způsobu vážení udržují vůdčí pozici jak v technické úrovni tak v prodejnosti na světovém trhu, především v ekonomicky vyspělých zemích. Nevyžaduje proto nutnost jakéhokoliv umělého vylepšování oslavnými komentáři a nabubřelými definicemi. Každoroční výrazný nárůst počtu uživatelů vážních zařízení PFREUNDT v celém světě je nezpochybnitelným důkazem pravdivosti tohoto tvrzení.

VETRA International s.r.o.

VETRA International s.r.o.

Zajišťujeme pro vás:

Těsná spolupráce s firmami, které ve svém oboru představují světovou špičku je zárukou, že zákazník dostane vždy výrobky a služby na nejvyšší úrovni.

Partneři

PFREUNDT Dini Argeo

Sháníte stavební techniku?

Potřebujete starší, nebo nový stroj od kompresoru, přes bagr až po třídič? Klikněte na "více" a pošlete nám svůj požadavek! Stačí vypsat kontaktní formulář, specifikovat stroj, který potřebujete a ve velmi krátké době vás kontaktuje specialista, který vám pomůže vše snadno a rychle vyřešit.

více

O NÁS
Hlavním programem společnosti je v současné době výhradní zastoupení a dovoz mobilních vážních systémů německé firmy PFRENDT pro Českou republiku a Slovensko. K dalším významným partnerům dále patří např. výrobce průmyslových vážních systémů firma DINI ARGEO, výrobce kamerových systémů fa MOTEC.

Těsná spolupráce s firmami, které ve svém oboru představují světovou špičku je zárukou, že zákazník dostane vždy výrobky a služby na nejvyšší úrovni.

 

kontakt

VETRA International s.r.o.
Pod Korábem 727
345 06 Kdyně
Česká republika

Telefon: +420 379 731 698
Email: info@vetrainternational.cz