nejčastější dotazy ke stažení reference

Instalace váhy na vozidlo pro přepravu pelet

2015-11-30 13:22:22

Ve spolupráci s firmou Hydraulické Ruky s.r.o. jsme provedli úspěšnou instalaci váhy ARK-2 na vozidlo VOLVO s hákovým kontejnerovým nosičem Multilift XR 18.Z59.

více
Instalace váhy na vozidlo pro přepravu pelet

Montáž pásových vah pro firmu Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s.

2015-02-17 10:09:25

Speciální provedení montáže pásových vah
U firmy Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. jsme provedli montáž dvou pasových vah v zajímavé konfiguraci. Na mobilní drtič Rubble Master RM 100GO! byla instalována váha PFREUNDT BW-2, stejně tak potom na třídič RM MS100GO!. Celé řešení je unikátní v tom, že obě váhy jsou vyhodnocovány jednou řídící elektronikou. 

více
Montáž pásových vah pro firmu Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s.

Montujeme váhy nejen na klasické nakladače

2014-11-19 12:10:50

Váha na teleskopický manipulátor? PFREUNDT je tou správnou volbou. Máme zkušenosti s montáží na všechny známé značky, nově dokonce na zemědělské stroje německého výrobce Schäffer.
 

více
Montujeme váhy nejen na klasické nakladače

Partneři

PFREUNDT Dini Argeo

Sháníte stavební techniku?

Potřebujete starší, nebo nový stroj od kompresoru, přes bagr až po třídič? Klikněte na "více" a pošlete nám svůj požadavek! Stačí vypsat kontaktní formulář, specifikovat stroj, který potřebujete a ve velmi krátké době vás kontaktuje specialista, který vám pomůže vše snadno a rychle vyřešit.

více

O NÁS
Hlavním programem společnosti je v současné době výhradní zastoupení a dovoz mobilních vážních systémů německé firmy PFRENDT pro Českou republiku a Slovensko. K dalším významným partnerům dále patří např. výrobce průmyslových vážních systémů firma DINI ARGEO, výrobce kamerových systémů fa MOTEC.

Těsná spolupráce s firmami, které ve svém oboru představují světovou špičku je zárukou, že zákazník dostane vždy výrobky a služby na nejvyšší úrovni.

 

kontakt

VETRA International s.r.o.
Pod Korábem 727
345 06 Kdyně
Česká republika

Telefon: +420 379 731 698
Email: info@vetrainternational.cz