nejčastější dotazy ke stažení reference

Montujeme váhy nejen na klasické nakladače

Montujeme váhy nejen na klasické nakladače

Za více než 20 let prodeje na českém a slovenském trhu víme, že váhy PFREUNDT jsou jedničkou ve svém oboru a skvěle fungují na čelních nakladačích všech renomovaných výrobců, jako jsou např. Volvo, Liebherr, Caterpillar, JCB, Komatsu a další. Díky propracovanosti systému, nejvyšší kvalitě a dlouholetým zkušenostem, se však čím dál častěji váhy uplatňují i na strojích, které pro jejich instalaci nejsou zcela typické. Většinou se jedná o teleskopické nakladače a manipulátory nejrůznějších konstrukcí. Aby váhy na takovém stroji dobře fungovala, musí mít perfektně propracovaný kalibrační postup. Pak není výjimkou, že i u takového specifického řešení dosahují váhy PFREUNDT perfektní přesnosti, stejně jako na čelním nakladači běžné konstrukce.
Máme opravdu bohaté zkušenosti s montážemi na teleskopické manipulátory různých velikostí a značek, především JCB, Merlo, Liebherr, New Holland, Komatsu, CASE a nadávno také proběhla úspěšně montáž váhy na teleskopický nakladač značky Schäffer.

Partneři

PFREUNDT INTERMERCATO

O NÁS
Hlavním programem společnosti je v současné době výhradní zastoupení a dovoz mobilních vážních systémů německé firmy PFREUNDT pro Českou republiku a Slovensko.

Těsná spolupráce s firmami, které ve svém oboru představují světovou špičku je zárukou, že zákazník dostane vždy výrobky a služby na nejvyšší úrovni.

 

Ochrana osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky

 

kontakt

VETRA International s.r.o.
Pod Korábem 727
345 06 Kdyně
Česká republika

Telefon: +420 379 731 698
Email: info@vetrainternational.cz