nejčastější dotazy ke stažení reference

Montáž pásových vah pro firmu Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s.

Montáž pásových vah pro firmu Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s.

Speciální provedení montáže pásových vah
U firmy Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. jsme provedli montáž dvou pasových vah v zajímavé konfiguraci. Na mobilní drtič Rubble Master RM 100GO! byla instalována váha PFREUNDT BW-2, stejně tak potom na třídič RM MS100GO!. Celé řešení je unikátní v tom, že obě váhy jsou vyhodnocovány jednou řídící elektronikou. 
Koncepce vah PFREUNDT umožňuje takovouto situaci bez problémů elegantně vyřešit. Řídící jednotka dokáže totiž vyhodnocovat data až z osmi různých pasů. Ani stavebnicová koncepce strojů Rubble Master není žádnou překážkou. Pokud potřebuje uživatel pracovat se strojem pouze pro drcení, jednoduše mobilní třídič odpojí i s druhou váhou a řídící jednotka pak vyhodnocuje pouze údaje z jednoho pasu. V opačném případě má uživatel ihned jasný přehled o tom, kolik materiálu bylo zpracováno drtičem a také kolik tun z celkem zpracovaného materiálu prošlo přes třídič. Vše jde snadno, rychle a tedy s minimálním prostojem.
 

Partneři

PFREUNDT INTERMERCATO

O NÁS
Hlavním programem společnosti je v současné době výhradní zastoupení a dovoz mobilních vážních systémů německé firmy PFREUNDT pro Českou republiku a Slovensko.

Těsná spolupráce s firmami, které ve svém oboru představují světovou špičku je zárukou, že zákazník dostane vždy výrobky a služby na nejvyšší úrovni.

 

Ochrana osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky

 

kontakt

VETRA International s.r.o.
Pod Korábem 727
345 06 Kdyně
Česká republika

Telefon: +420 379 731 698
Email: info@vetrainternational.cz