nejčastější dotazy ke stažení reference

Instalace váhy na vozidlo pro přepravu pelet

Instalace váhy na vozidlo pro přepravu pelet

Vozidlo je určeno pro přepravu pelet. Tyto jsou uloženy do speciální mobilní nástavby - "cisterny", která umožňuje přesné dávkování materiálu přímo u zákazníka. K tomu, aby odběratel dostal vždy přesné množství, právě slouží námi instalovaná váha ARK-2. Váha je velmi přesná, schválená pro obchodní vážení ve třídě přesnosti III. Při zkušebních váženích jsme dosáhli výborné přesnosti - na maximální váživosti 12.500 kg byla maximální odchylka pouze 4 kg! 
Děkujeme firmě HYDRAULICKÉ RUKY s.r.o. za spolupráci a těšíme se na další společné realizace.  

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneři

PFREUNDT Dini Argeo

Sháníte stavební techniku?

Potřebujete starší, nebo nový stroj od kompresoru, přes bagr až po třídič? Klikněte na "více" a pošlete nám svůj požadavek! Stačí vypsat kontaktní formulář, specifikovat stroj, který potřebujete a ve velmi krátké době vás kontaktuje specialista, který vám pomůže vše snadno a rychle vyřešit.

více

O NÁS
Hlavním programem společnosti je v současné době výhradní zastoupení a dovoz mobilních vážních systémů německé firmy PFRENDT pro Českou republiku a Slovensko. K dalším významným partnerům dále patří např. výrobce průmyslových vážních systémů firma DINI ARGEO, výrobce kamerových systémů fa MOTEC.

Těsná spolupráce s firmami, které ve svém oboru představují světovou špičku je zárukou, že zákazník dostane vždy výrobky a služby na nejvyšší úrovni.

 

kontakt

VETRA International s.r.o.
Pod Korábem 727
345 06 Kdyně
Česká republika

Telefon: +420 379 731 698
Email: info@vetrainternational.cz